Specjaliści

GRACE CARTER W POLSCE

Opis ogłoszenia:

GRACE CARTER

doradca duchowy, gwiazda YouTube

po raz pierwszy w Polsce z metodą „ Międzywymiarowego Uzdrawiania Siebie i Innych”.

22.09 – 1.10.2017r.

Wykłady i warsztaty w Poznaniu, Łodzi i Krakowie

Autorka książki "Myśli przy kawie"- książki z Intencją: "Co jest myślą na dzisiaj/teraz dla mnie?", która inspiruje i motywuje. Uzdrowiciel duchowy, emocjonalny, fizyczny a także nauczyciel spirytualistyczny. Uczy jak uzdrawiać międzywymiarowo siebie i innych. Przekazuje wiadomości Anielskie – czyta z Kart Anielskich. Zajmuje się astrologia i numerologią.

Kocha naturę, uwielbia podróżować, filmuje i fotografuje.

Sama o sobie mówi :

Kocham Prawdę. Jestem wiecznym studentem Życia, Nowej Energii, Zmian.

W co wierzę? W nieograniczone możliwości człowieka i w Boga!”

Grace od 25 lat mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. Tam pracowała i uczyła się wszystkiego, co ją interesowało. Tuż przed wielkimi zmianami energetycznymi

/12.12.2012/, przeprowadziła się na Hawaje. Jak sama twierdzi –„ Moja Wyższa Świadomość zaprowadziła mnie tam, abym się otworzyła na nowe dary i możliwości.”

Tam napisała książkę „Myśli przy kawie”. Zaczęła zajmować się tym, co kochała – czytaniem z Kart Anielskich, astrologią, numerologią, poradami. Wiedziała już, że ma moc doświadczenia i nauk pobranych przez swoje życie, którymi powinna dzielić się z innymi. Także pięknem krajobrazu  na Hawajach! Wtedy powstał kanał Youtube: Grace Carter Maui i strona internetowa; www.angelreadingswithgrace.com

Tam zaczęła też uzdrawiać.

Kiedy dostała kolejny sygnał swojej Wyższej Świadomości spakowała się, przeleciała samolotem do Oakland (Kalifornia) i rozpoczęła swoją duchową podróż życia – przejechała sama od Pacyfiku do Atlantyku.

Dzisiaj uzdrawia, naucza, prowadzi kursy, przekazuje swoją wiedzę dotyczącą stale zmieniającej się energii na: Patreon.com (https://www.patreon.com/AngelReadingsWithGrace), na Vimeo on Demand, Facebook, Google+, YT, Twitter i Instagram.

Mieszka w New Jersey, kocha to, co robi, cieszy się życiem i pragnie pomaga

innym.

Wszelkie pytania dotyczące pobytu Grace Carter w Polsce prosimy kierować na warsztaty@wiedza-niezbedna.com lub pod nr tel. 725 06 09 06.

Oceń tego specjalistę i dodaj swoją opinię

Prosimy o zalogowanie się lub rejestrację przed dodaniem oceny i opinii.