Specjaliści

Zabiegi, usługi

Znaleziono 3 ofert
 1. Uzdrowiciel – Egzorcysta

  Opis ogłoszenia:

  Uzdrowiciel Duchowy BIOTERAPEUTA & Egzorcysta.
  - TERAPIA KWIATOWA DR BACHA  - PSYCHOENERGOTERAPIA DEPRESJE TRAUMY NERWICE NAŁOGI UZALEŻNIENIA

  Warszawa, Mazowieckie
  zobacz więcej
 2. Jasnowidz Maria Bucardi

  Opis ogłoszenia:

  Jasnowidz Maria Bucardi mgr historii i dziennikarstwa na Uniwersytecie śląskim, Doctor h.c. of Angels Studies CCU Institute USA, prowadzi Akademię Omen Sententia, służy pomocą w trudnych sytuacjach życiowych. Mistrzyni Magii, Terapeutka, Arcykapłanka Rytuałów dla Matki Ziemi, Doradca, Jasnowidz, Wróżka, Autorka Książek i Filmów Prowadzę Akademię Sztuki Magicznej Omen Sententia. ❤Jestem autorką wielu książek, artykułów i filmów z zakresu duchowości, magii, tarota i weganizmu. Od lat angażuję się w pomoc dla naszej planety, ludzi i zwierzat - walcząc w obronie gatunków zagrożonych wyginięciem. Niektórzy nazywają mnie terapeutką, psychologiem, dobrą wróżką, jasnowidzem, wiedźmą, szamanką, mistrzynią magii a inni Aniołem ... Możesz umówić się na termin ze mną przez email, chat, gadu-gadu, skype - by uzyskać moją pomoc, poradę, wsparcie duchowe w trudnej sytuacji i korzystać z mojego daru telepatii, uzdrawiania energią, kontaktu z Istotami Wyższymi m.in. Aniołami. E-Mail do mnie - maria.bucardi@gmail.com

  Kraków, Małopolskie
  zobacz więcej
 3. GRACE CARTER W POLSCE

  Opis ogłoszenia:

  GRACE CARTER

  doradca duchowy, gwiazda YouTube

  po raz pierwszy w Polsce z metodą „ Międzywymiarowego Uzdrawiania Siebie i Innych”.

  22.09 – 1.10.2017r.

  Wykłady i warsztaty w Poznaniu, Łodzi i Krakowie

  Autorka książki "Myśli przy kawie"- książki z Intencją: "Co jest myślą na dzisiaj/teraz dla mnie?", która inspiruje i motywuje. Uzdrowiciel duchowy, emocjonalny, fizyczny a także nauczyciel spirytualistyczny. Uczy jak uzdrawiać międzywymiarowo siebie i innych. Przekazuje wiadomości Anielskie – czyta z Kart Anielskich. Zajmuje się astrologia i numerologią.

  Kocha naturę, uwielbia podróżować, filmuje i fotografuje.

  Sama o sobie mówi :

  Kocham Prawdę. Jestem wiecznym studentem Życia, Nowej Energii, Zmian.

  W co wierzę? W nieograniczone możliwości człowieka i w Boga!”

  Grace od 25 lat mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych. Tam pracowała i uczyła się wszystkiego, co ją interesowało. Tuż przed wielkimi zmianami energetycznymi

  /12.12.2012/, przeprowadziła się na Hawaje. Jak sama twierdzi –„ Moja Wyższa Świadomość zaprowadziła mnie tam, abym się otworzyła na nowe dary i możliwości.”

  Tam napisała książkę „Myśli przy kawie”. Zaczęła zajmować się tym, co kochała – czytaniem z Kart Anielskich, astrologią, numerologią, poradami. Wiedziała już, że ma moc doświadczenia i nauk pobranych przez swoje życie, którymi powinna dzielić się z innymi. Także pięknem krajobrazu  na Hawajach! Wtedy powstał kanał Youtube: Grace Carter Maui i strona internetowa; www.angelreadingswithgrace.com

  Tam zaczęła też uzdrawiać.

  Kiedy dostała kolejny sygnał swojej Wyższej Świadomości spakowała się, przeleciała samolotem do Oakland (Kalifornia) i rozpoczęła swoją duchową podróż życia – przejechała sama od Pacyfiku do Atlantyku.

  Dzisiaj uzdrawia, naucza, prowadzi kursy, przekazuje swoją wiedzę dotyczącą stale zmieniającej się energii na: Patreon.com (https://www.patreon.com/AngelReadingsWithGrace), na Vimeo on Demand, Facebook, Google+, YT, Twitter i Instagram.

  Mieszka w New Jersey, kocha to, co robi, cieszy się życiem i pragnie pomaga

  innym.

  Wszelkie pytania dotyczące pobytu Grace Carter w Polsce prosimy kierować na warsztaty@wiedza-niezbedna.com lub pod nr tel. 725 06 09 06.

  Poznań, Wielkopolskie
  zobacz więcej